Informace o produktech

Výběr dárků

V našich kategoriích uvádíme širokou škálu ukázek z naší výroby, abychom Vás vnesli do velmi pestré a široké nabídky motivů. Lidská představivost je nevyčerpatelná a to se přenáší i do výběru dárku pro darovaného. Každému zákazníkovi se líbí něco jiného. Doufáme, že si v naší široké nabídce vyberete ten „svůj“ dárek, který darovaného maximálně potěší.

Na přání zákazníka

Snažíme maximálně zákazníkovi vyjít vstříc a motiv udělat podle jeho přání. Na přání vyrobíme motivy širokého rozsahu od motivů k jubileu, k výročí, ke svatbě, až k motivům historickým, rybářským, mysliveckým, motoristickým, sportovním, náboženským, moderním a dalším. Pokud máte představu o motivu pro darovaného a váháte, jaký zvolit, napište nám a my Vám poradíme.

Široká nabídka skla

Motivy vyrábíme na různé druhy skla, které nabízíme v nabídce viz. katalog: vázy, džbány, pulitry, tupláky, sklenice na stopce, klasické sklenice, obří číše, hrnečky, wiskontky, šampusky, lahve vína, šampaňské, lahve s tvrdým alkoholem, atd. Vyrábíme i motivy na zboží dodané zákazníkem.

Náš cíl

Řídíme heslem „ náš zákazník, náš pán“ a proto se snažíme maximálně zákazníkovi vyjít vstříc a motiv udělat podle jeho přání. Najděte si v široké nabídce „svůj“ motiv na míru, kterým oslavence překvapíte. Nebo si vytvořte svůj originální motiv (pošlete nám skicu návrhu) a Váš darovaný bude mít v rukách světový originál.

Vytvořte si „svůj“ originál

Pokud chcete originální motiv, který si sami vymyslíte a nevrhnete – pošlete nám návrh s výkladem na mail: piskovani@sklo-darky.cz. Zákazník zná darovaného nejlépe. Při výběru motivu a skla vše záleží na zákazníkovi, ten nejlépe darovaného zná a ví, co jej může potěšit. Zná darovaného záliby, koníčky, slasti, strasti a od toho by se měl odvíjet i výběr motivu, popřípadě sloganu a věnování.

Kombinace motivů

Líbí se Vám motivy z více ukázek ? Pokud byste chtěli motivy zkombinovat z několika ukázek, tak nám to napište v poptávkovém formuláři v rámečku dole – „Poznámka k poptávce“ a vždy uvádějte kódy obrázků, z kterých chcete části motivů použít pro svůj dárek.

Každý výrobek je vyrobený ručně

Postup vytváření motivů na sklo najdete v kategorii „Pískování“. Jde o velmi náročnou práci na zručnost, cit, trpělivost, umělecké nadání a lásku k řemeslu.

Číslo obrázku a cena

U každého obrázku je kód (očíslování obrázku) a cena výrobku. Cena odpovídá tomu, co vidíte na obrázku. Pokud je na obrázku více kusů skla (např. dvě sklenice a lahev vína), cena odpovídá dvěma sklenicím a lahvi vína.

Lahve jsou plné a s jednou etiketou

Lahev vína (šampaňské, lahev s tvrdým alkoholem) je plná a z jedné strany je ponechána etiketa. Pokud si zákazník přeje určitou značku vína a napíše ji do poptávkového formuláře, lahev s vínem mu seženeme.

Objednání dárku

Při kliknutí na obrázek se Vám obrázek zvětší a objeví se vlevo v rámečku „Přejít k poptávce“. Poté již vyplníte povinné údaje. Do 24 hodin po odeslání poptávky Vám odpovíme, kolik dárek bude stát (cena dárku, balné, poštovné), kdy dárek odešleme a kdy jej dostanete.