Jak objednat zboží

Zákazník si vybere zboží v katalogu a zašle poptávku formulářem pod daným produktem.
Pokud chce zákazník dárek dle vlastní představy, nebo nechce motiv podle ukázek v katalogu, vyplní poptávkový formulář.  

Po obdržení objednávky Vám odpovíme (napíšeme) do 24 hodin: 

 • konečnou cenu
 • termín dodání výrobku 
 • způsob doručení výrobku 

Cena konečného výrobku se vytváří na základě třech faktorů:

 • cena skla
 • složitost motivu
 • počet písmen ve sloganu, v blahopřání

Konečná cena se vždy před vyrobením oznámí zákazníkovi (dohoda přes mail, nebo telefonicky) a až po jeho souhlasu se výrobek začne vyrábět do konečné podoby na přání zákazníka.

Když objednávce nerozumíme přesně, zavoláme zákazníka ohledně doplnění informaci. Proto je důležité do objednávky napsat telefonní číslo.  

Platba je realizována na dobírku. Česká pošta dárek dodá dle smlouvy do 24 hodin. V celkové ceně je zahrnuta :

 • dohodnutá cena se zákazníkem 
 • balné 40,- Kč 
 • poštovné 184,- Kč

Dárek má na obalu nápis KŘEHCE ( musí s ním zacházet šetrně ) a je současně i pojištěný.

Způsob platby:

 • hotově ( pokud si zákazník pro výrobek dojede )
 • na poště, pokud si zákazník přeje poslat výrobek na dobírku ( na poště zaplatí cenu výrobku + cenu za balné a poštovné )
 • Při dovozu zboží (větší zásilka) - hotově

Doba pro dodání hotového výrobku: 

O termínu dodání dárku dostane zákazník informaci mailem do 24 hodin po odeslání poptávky. Na našich stránkách udáváme čas pro dodání dárku 10-15 dnů. Zpravidla to je kratší doba. Praxe je taková, že poptávka došlá do středy odchází jako dárek na adresu zákazníka v pondělí. Zákazník dostane v tomto případě dárek od 6 do 9 dnů.

Expresní vyřízení objednávky:

V praxi se nám stává, že chce zákazník dárek mít do dvou, třech dnů u sebe. Pokud to jde, snažíme se zákazníkovi vyhovět. Prosíme zákazníky, aby si uvědomili, že můžeme, ale taky nemusíme v tomto případě vyhovět poptávce ve velmi krátkém časovém úseku – děkujeme proto za pochopení. 

Vše záleží na tom, zda jsme schopni motiv na sklo ve velmi krátké době vytvořit, poté dárek vyexpedovat tak, aby došel k zákazníkovi v požadovaném termínu (v sobotu a v neděli pošta balíky nedodává). 

V tomto případě doporučujeme sjednat objednávku telefonicky ( 606 224 573, nebo 604 713 610 ). Proč ? Tady jde opravdu o minuty, protože dárky vytváříme ručně a nebylo by vhodné čekat 24 hodin na nějakou dohodu mailem. V tomto případě můžete volat do 22.00 hodin. 

Za expresní vyřízení zásilky si účtujeme 20-30% příplatek z původní ceny, podle složitosti motivu a požadavku zákazníka na termín dodání. Cenu musí zákazník odsouhlasit a teprve poté se pustíme do vytváření motivu na sklo.

Reklamace:

S reklamací se téměř nesetkáváme. Měli jsme za 24 let činnosti firmy jen 2 reklamace. Naše motto je dělat kvalitně a lidem pro radost. Naše dárky musí dělat lidem radost ! Pokud by zákazník chtěl dárek vrátit, může jej poslat po obdržení do 48 hodin zpět na naší adresu a my mu převedeme ( vrátíme ) po převzetí dárku peníze ihned na účet. Pokud by chtěl zákazník dárek předělat jinak, jsme schopni se s ním vždy dohodnout. 

expedice