Moderní motivy

Moderní umělecké motivy se dělají na jakýkoli druh skla, dle přání zákazníka. V katalogu uvádíme jen průřez motivů, které jsme dělali v minulosti a děláme i v současnosti. Chcete mít originální motiv na váze, džbánu, pulitru, sklenici, obří číši, či sadě sklenic ? Navrhněte si svůj vlastní motiv, nebo nám vysvětlete (pošlete nákres) představu. Po zhotovení motivu budete mít originální motiv, jako jediní na světě.  Kategorii Moderní umění na našem uměleckém pískovaném skle rozdělujeme do dvou skupin uměleckých produktů z naší dílny :  První kategorií jsou - Abstraktní umělecké motivy. Tyto motivy nemají předmět, ani figuru. Jsou to čáry, kruhy, elipsy a různá geometrie. Druhou kategorií jsou - Figurativní - předmětné umělecké motivy. Tento druh umění na skle má již figuru, nebo předmět. To je Mucha, Medek, ale i některá moderna s předmětem, nebo figurou.

Ukázka abstraktního uměleckého motivu

photo: Ukázka abstraktního uměleckého motivu

Kód: 43-Ab
Cena: 1799,-Kč

Motiv na váze 1500 ml - "Žena" .

Ukazka figurativního uměleckého motivu na váze 1500 ml

photo: Ukazka figurativního uměleckého motivu na váze 1500 ml

Kód: 6-FP
Cena: 1999,-Kč

Motiv na přání dle předložené kvalitní fotky. Takto můžeme po předložení návrhu ( velmi kvalitní fotka ) vytvořit na vázu jakéhokoli velikosti a ceny motiv ( postava - jako celek, nebo obličej ) na přání. Tato váza na ukázce stojí 1300,-Kč bez motivu, s motivem 1990,- kč.

Ukázka předmětného uměleckého motivu na váze 1500 ml

photo: Ukázka předmětného uměleckého motivu na váze 1500 ml

Kód: 5-FP
Cena: 1999,-Kč

Motiv růží na váze 1500 ml. Váza je ze skla I. jakosti. Motivy růží vypadají na všech druzích skla velmi efektně a jsou líbivé.